Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pomorzany - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Złocieniec

Złocieniec(Pomorzany + 20 km)

140 000 zł960 m² 145,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 960 m2. Działka położona jest na obrzeżach miejscowości Złocieniec przy osiedlu Czaplineckim. Dojazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Miechów

Miechów(Pomorzany + 23 km)

105 000 zł17 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość leśna składająca się z 2 działek, o łącznej powierzchni 1,74 ha. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miejscowości Miechów gmina Kazanów powiat zwoleński. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Sławno

Sławno(Pomorzany + 21 km)

1 522 200 zł25 800 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji! do negocjacji. Działka inwestycyjna położona jest w miejscowości Sławno gmina Wolanów przy drodze ekspresowej S7 do wjazdu na zachodnią obwodnicę Radomia mamy zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kopernika

Skarżysko-Kamienna(Pomorzany + 24 km)

890 000 zł8 000 m² 111,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko U nas Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Skarżysko-Kamiennej przy ulicy Kopernika 150.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Porost

Porost(Pomorzany + 8 km)

430 000 zł5 200 m² 82,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 0,5200 ha położona w miejscowości Porost k. Bobolic, ok. 300 m od jeziora Chlewo Wielkie. Malownicze tereny rekreacyjno- wypoczynkowe.